Over Rolande

Het team van Rolande

Maak kennis met ons team! Samen werken we elke dag aan groener transport.

Niek van den Bleek

Supply Chain Coordinator

Niek van den Bleek

Supply Chain Coordinator

T +31(0) 850 81 33 25
n.vandenbleek@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel

Herbert Boender

Business Unit Manager Biofuels

Herbert Boender

Business Unit Manager Biofuels

T +31 (0)88 – 114 99 72

Bel Linkedin

Vincent Clarijs

Project Manager

Vincent Clarijs

Project Manager

T +31(0)88 – 114 99 21
v.clarijs@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Bouk van den Dungen

Sales Director

Bouk van den Dungen

Sales Director

T +31(0)88 – 114 99 23
b.vandendungen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Brian Gajadhar

Manager Operations

Brian Gajadhar

Manager Operations

Linkedin

Karel Gelissen

Data Specialist

Karel Gelissen

Data Specialist

T +31(0)88 – 114 99 13
k.gelissen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jan van Groesen

Service Engineer

Jan van Groesen

Service Engineer

j.vangroesen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail

Ruud Heijkants

Finance Manager

Ruud Heijkants

Finance Manager

r.heijkants@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Linkedin

Renée Hoendervangers

Marketing Executive

Renée Hoendervangers

Marketing Executive

T +31(0)85 081 33 21

r.hoendervangers@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Peter Hendrickx

LNG Consultant

Peter Hendrickx

LNG Consultant

p.hendrickx@rolandelng.nl

Stuur een e-mail

Irma Lagas

Administrative Assistant

Irma Lagas

Administrative Assistant

T +31(0)88 – 114 99 61
i.lagas@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jan Michiels

Purchase & Project Control

Jan Michiels

Purchase & Project Control

T +31(0)85 081 33 20

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Afbeelding Renske Martens

Renske Martens

Office Manager (a.i.)

Renske Martens

Office Manager (a.i.)

T +31(0)85 081 33 01
r.martens@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Tim Meertens

Project Manager

Tim Meertens

Project Manager

T +31(0)88 – 114 99 12
t.meertens@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Leila Mulder

Marketing Director

Leila Mulder

Marketing Director

T +31(0)85 081 33 23
l.mulder@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jolon van der Schuit

CEO

Jolon van der Schuit

CEO

T +31(0)85 081 33 01

Bel Linkedin

Sander Suk

Civil Engineer

Sander Suk

Civil Engineer

T +31(0)85 081 33 22
s.suk@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Edwin Kon

Service Coordinator

Edwin Kon

Service Coordinator

T +31(0)85 081 33 17
E.kon@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Saskia van Gils-de Vries

SHEQ Coordinator

Saskia van Gils-de Vries

SHEQ Coordinator

T +3185 081 33 19
s.devries@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jan van Gils

Instructeur & Controleur

Jan van Gils

Instructeur & Controleur

Connectie maken met Rolande?