Over Rolande

Het team van Rolande

Maak kennis met ons team! Samen werken we elke dag aan groener transport.

Niek van den Bleek

Supply Chain Coordinator

Niek van den Bleek

Supply Chain Coordinator

T +31(0)88 – 114 99 14
n.vandenbleek@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel

Herbert Boender

COO

Herbert Boender

COO

T +31 (0)88 – 114 99 72

Bel Linkedin

Evelien Carlier – van Nunen

Project Support

Evelien Carlier – van Nunen

Project Support

T +31(0)88 – 114 99 21
v.clarijs@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Vincent Clarijs

Project Manager

Vincent Clarijs

Project Manager

T +31(0)88 – 114 99 21
v.clarijs@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Petra Dekkers

Executive Assistant

Petra Dekkers

Executive Assistant

T +31(0)88 – 114 99 72
p.dekkers@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Bouk van den Dungen

Sales Director

Bouk van den Dungen

Sales Director

T +31(0)88 – 114 99 23
b.vandendungen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Brian Gajadhar

Manager Operations

Brian Gajadhar

Manager Operations

Linkedin

Karel Gelissen

Data Specialist

Karel Gelissen

Data Specialist

T +31(0)88 – 114 99 13
k.gelissen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jan van Groesen

Service Engineer

Jan van Groesen

Service Engineer

j.vangroesen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail

Ruud Heijkants

Finance Manager

Ruud Heijkants

Finance Manager

r.heijkants@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Linkedin

Renée Hoendervangers

Marketing Executive

Renée Hoendervangers

Marketing Executive

M +31(0)6 – 15 43 12 43

r.hoendervangers@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Peter Hendrickx

Manager Operations

Peter Hendrickx

Manager Operations

p.hendrickx@rolandelng.nl

Stuur een e-mail

Foto Karin Jansen

Karin Jansen

Business Development

Karin Jansen

Business Development Biofuels

T +31(0)88 – 114 99 22
k.jansen@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Linkedin

Stefan Kuijs

Technical Manager

Stefan Kuijs

Technical Manager

M +31(0)6 – 54 29 27 85
s.kuijs@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Irma Lagas

Administrative Assistant

Irma Lagas

Administrative Assistant

T +31(0)88 – 114 99 61
i.lagas@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Tim Meertens

Operations Manager Germany

Tim Meertens

Operations Manager Germany

T +31(0)88 – 114 99 12
t.meertens@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Leila Mulder

Marketing Director

Leila Mulder

Marketing Director

T +31(0)88 – 114 99 72
l.mulder@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jolon van der Schuit

CEO

Jolon van der Schuit

CEO

T +31(0)088 – 114 99 72

Bel Linkedin

Sander Suk

Civil Engineer

Sander Suk

Civil Engineer

T +31(0)88 – 114 99 16
s.suk@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Edwin Kon

Service Coordinator

Edwin Kon

Service Coordinator

T +31(0)88 – 114 99 11
E.kon@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Saskia van Gils-de Vries

SHEQ Coordinator

Saskia van Gils-de Vries

SHEQ Coordinator

T +31(0)88 – 114 99 63
s.devries@rolandelng.nl

Stuur een e-mail Bel Linkedin

Jan van Gils

Instructeur & Controleur

Jan van Gils

Instructeur & Controleur

Linkedin

Connectie maken met Rolande?